Rendszerüzenet

PreBeton Zrt

A Market Csoport erdőteleki betonelem előregyártással foglalkozó leányvállalata.

> PreBeton Zrt > Irodavezető
architect structure pinacle

Irodavezető

A Market Építő Zrt. Betonelem Előregyártó leányvállalata erdőtelki telephelyére keresi legújabb csapattagját!

Jelentkezz hozzánk irodavezető pozícióba, ha szereted a változatosságot és motiválva érzed magad, hogy rövid idő alatt sokrétű tapasztalatot szerezz különböző vállalatirányítási feladatokban. Eközben munkád során számos partnerrel – megrendelők, tervezők (céges tervező mérnökök), alvállalkozók – találkozol, ami nagymértékben hozzájárul szakmai fejlődésedhez és az új céljaid kialakításához.

Feladatok

  •  adminisztrációs feladatok
  • egyeztetések előkészítése
  • adatbázis kezelés, adatbevitel az adatkezelési szabályozásnak megfelelően
  • kötelezettségek végrehajtása során keletkezett bizonylatok összeállítása, bizonylatkezelés
  • idő- és költségterv nyilvántartása, folyamatos monitorozása
  • prezentációs anyagok előkészítése, prezentációk szervezése, projekt adminisztráció a belső szabályoknak megfelelően
  • iroda szervezetműködésének koordinációja

Elvárások

  • Közép és/vagy felsőfokú végzettség
  • Kommunikációképes angol és/vagy német nyelvtudással rendelkezel
  • Legalább 1-3 éves irodavezetői, pénzügyi asszisztensi tapasztalat
  • Képes vagy az önálló munkavégzésre,
  • Precíz, megbízható, agilis, és jó stressztűrő képesség
  • MS Office magabiztos, felhasználó szintű ismerete

Előnyt jelent

  • vállalkozási és/vagy pénzügyi ismeretek ismeret, riportok készítésében szerzett gyakorlat
  • könyvelési vagy kontrolling tapasztalat
  • project megvalósítás folyamatainak általános ismerete
  • valamely vállalatirányítási rendszer használatában szerzett tapasztalat

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem
  • Fiatalos csapat
  • Kihívásokkal teli szakmai fejlődési lehetőség
  • Hosszú távú karrierlehetőség
  • Igényes és állandó munkakörnyezet