Rendszerüzenet

PreBeton Zrt

A Market Csoport erdőteleki betonelem előregyártással foglalkozó leányvállalata.

> PreBeton Zrt > Vállalkozási mérnök
architect structure pinacle

Vállalkozási mérnök

A Market Építő Zrt. Betonelem Előregyártó leányvállalata erdőtelki telephelyére keresi legújabb csapattagját!

Jelentkezz hozzánk vállalkozási mérnök pozícióba, ha szereted a változatosságot és motiválva érzed magad, hogy rövid idő alatt sokrétű tapasztalatot szerezz különböző épülettípusok mérnöki előkészítésében. Eközben munkád során számos partnerrel – megrendelők, tervezők (céges tervező mérnökök), alvállalkozók – találkozol, ami nagymértékben hozzájárul szakmai fejlődésedhez és az új céljaid kialakításához.

Feladatok

  • Árajánlatok készítése
  • Alvállalkozói ajánlatok beszerzése, kiértékelése, rendelések
  • Költségvetés készítése és költségvetések felülvizsgálata
  • Megrendelővel és alvállalkozókkal való kapcsolattartás
  • Közvetlen felettes munkájának támogatása
  • Mennyiségi és költségszámítások készítése építész vagy statikus tervek alapján
  • Árkalkulációk készítése

Elvárások

  • Építész-, vagy építőmérnöki végzettség
  • Legalább 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Precizitás, megbízhatóság
  • Magabiztos MS Office és TERC programok ismerete

Előnyt jelent

  • Vállalkozás előkészítői gyakorlat
  • Előregyártásban szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol vagy német nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • Versenyképes jövedelem
  •  Fiatalos csapat
  • Kihívásokkal teli szakmai fejlődési lehetőség
  •  Hosszú távú karrierlehetőség
  •  Igényes és állandó munkakörnyezet