Rendszerüzenet

Property Market Kft.

A Market Csoport ingatlanfejlesztésre szakosodott leányvállalata.

> Property Market Kft. > RENDEZVÉNYMENEDZSER
architect structure pinacle

RENDEZVÉNYMENEDZSER

Rendezvénymenedzsert keresünk csapatunkba!

Dóri, Fanni és Feri keresi a kommunikációs csapatba azt a kollégát, akinek mindene a pörgés, a szervezés és a rendezvények világa. Ha szívesen kamatoztatnád meglévő tapasztalataid és tudásod egy egész városnegyed sokszínű eseményeinek menedzselésében a hazai ingatlanpiac egyik legmeghatározóbb fejlesztőcégénél, jelentkezz hozzánk rendezvénymenedzsernek!

Feladatok

Te pedig örülnél annak, hogy:

  • részese lehetsz annak, ahogy a BudaPart további élettel, nyüzsgéssel telik meg;
  • kidolgozhatod a városnegyed rendezvénystratégiáját, rendszert alakíthatsz ki, és azt hatékonyan menedzselheted;
  • a BudaPart és a cég eseményeit, rendezvényeit szervezheted, megvalósíthatod;
  • a már létező eseményeknek, rendezvényeknek vagy új ötleteknek te segíthetsz, hogy a BudaParton és a Kopaszi-gáton találják meg új helyszínüket;
  • kapcsolatot tarthatsz partnerekkel, rendezvény- és koncertszervezőkkel.

És azt sem bánod, hogy a te feladatod:

  • a projektek nyomon követése és az ehhez kapcsolódó adminisztráció pontos elvégzése;
  • a szerződések, dokumentumok előkészítése.

Elvárások

Mi szívesen dolgoznánk Veled, ha:

  • magabiztosan mozogsz a rendezvényszervezés- és menedzsment területén
  • van már legalább 5 éves tapasztalatod ebben;
  • felsőfokú végzettséggel rendelkezel;
  • határozottan kommunikálsz és jó kapcsolatteremtő képességgel bírsz, akár angolul is;
  • csapatjátékos vagy, de az önálló feladatvégzés sem idegen tőled, sőt, ha valamit meg kell emelned és odébb tenned, az is menni fog;
  • nem l’art pour l’art, hanem az eredményekért végzed lelkesen a munkát, precízen és határidőre.

Amit nyújtunk

Ha úgy érzed, hogy a fentiek passzolnak hozzád, akkor a BudaPart a tökéletes hely számodra, ahol az irodád a Lágymányosi-öbölre néz, munka után akár SUP-olhatsz, felfrissülhetsz a Dunában a strandon, kacsákkal találkozhatsz miközben hangulatos kávézóink vagy éttermeink egyikébe igyekszel megbeszélésre.

Legyél ott, ahová mennél! Várunk Budapest legújabb városnegyedében!