Rendszerüzenet

Property Market Kft.

A Market Csoport ingatlanfejlesztésre szakosodott leányvállalata.

> Property Market Kft. > PROJEKT KOORDINÁTOR
architect structure pinacle

PROJEKT KOORDINÁTOR

Szeretnél Budapest egyik legmeghatározóbb ingatlanfejlesztőjénél dolgozni? Hosszú távon tervezel? Egy kiváló csapat részeként dolgoznál olyan munkakörnyezetben, amiről eddig csak álmodtál? Akkor Te vagy a mi emberünk!
Csatlakozz hozzánk
pozícióba.

Feladatok

A MUNKATÁRS FELADATAI:

  • projekt adminisztráció (ajánlatkérők, megrendelők összeállításában való közreműködés, ártükrök elkészítése, feldolgozása, teljesítésigazolások előkészítése, kooperációs jegyzőkönyvek vezetése, belső riportok elkészítése, kapcsolattartás a társosztályokkal, külsős partnerekkel, közreműködőkkel)
  • projekt adatbázis kezelés (szerződés nyilvántartó kezelés, projektek műszaki részének teljes adminisztrációja, archiválása…)
  • az Iroda- és hotel senior fejlesztő és a projekt menedzserek támogatása;
  • közreműködés a projektre vonatkozó ütemtervek kidolgozásában
  • részvétel ajánlatok összeállításában, előterjesztések készítésében
  • bérleményi ültetési tervek elkészíttetésében való részvétel, a tervek alapján mennyiségi számítások elvégzése, költségbecslés támogatása
  • a projektekhez kapcsolódó kisebb rajzi (CAD) feladatok elvégzése, a tervezőktől kapott rajzi munkarészek feldolgozása, adminisztrációja kezelése
  • részvétel a projekt BIM alapú feldolgozásának előkészítésében, BIM előírásainak betartatása
  • közreműködés a szerződéses folyamatokban

Elvárások

MUNKAKÖR TELJESKÖRŰ ELLÁTÁSHOZ SZÜKSÉGES VÉGZETTSÉG, TAPASZTALAT:

  • Iskolai végzettség: felsőfokú
  • szakképzettség: építőipari
  • speciális szakmai ismeretek: irodafejlesztésben, költségvetés készítésben, projektmenedzsmentben szerzett tapasztalat, közgazdasági ismeretek előnyt jelentenek
  • szakmai tapasztalat, gyakorlat: 1 év
  • számítógépes ismeret: MS Office, digitális formátumú tervek kezelése, tízujjas vakírás előnyt jelent
  • nyelvismeret: angol, német nyelv ismerete -írásban és szóban egyaránt- előnyt jelent
  • gépjárművezetői engedély: 1 évnél régebben megszerzett „B” kategóriás jogosítvány

SZOFT KOMPETENCIÁK:

  • szisztematikus problémamegoldás és elemzés
  • jó ítélőképesség
  • tervezés és szervezés
  • eredmény- és sikerorientált személyiség
  • minőségközpontúság
  • szabályok, eljárások betartása
  • ügyfélközpontúság

Amit nyújtunk

Végül, de nem utolsósorban, miért is jó nálunk dolgozni?

  • modern, nívós munkakörnyezetben és fiatal, dinamikus csapat;
  • nem csupán munkát, hanem fejlődési lehetőséget is biztosítunk;
  • a fizetés versenyképes, a munkavégzéshez telefont és laptop-ot biztosítunk;
  • határozatlan idejű munkaszerződést kínálunk.