Rendszerüzenet

Property Market Kft.

A Market Csoport ingatlanfejlesztésre szakosodott leányvállalata.

> Property Market Kft. > RETAIL ÜZLETÁG MUNKATÁRS
architect structure pinacle

RETAIL ÜZLETÁG MUNKATÁRS

Szeretnél Budapest egyik legmeghatározóbb ingatlanfejlesztőjénél dolgozni? Hosszú távon tervezel? Egy kiváló csapat részeként dolgoznál olyan munkakörnyezetben, amiről eddig csak álmodtál? Akkor Te vagy a mi emberünk!
Csatlakozz hozzánk
pozícióba.

Feladatok

A MUNKATÁRS FELADATAI:

  • Bérbeadási üzletág üzleti terv kialakításában való részvétel, majd annak megvalósítása
  • Bérbeadási folyamatokban való aktív részvétel
  • Bérbeadási csatornák bővítése, azok menedzsmentje
  • Új ügyfelek felkutatása, saját ügyfélportfólió kialakítása
  • Ügyfelek fogadása, az érdeklődők és ügyfelek személyes, telefonos és elektronikus csatornákon való kiszolgálás
  • Ajánlatok összeállítása, előterjesztések készítése
  • Piaci trendek figyelése, azok alapján előrejelzések készítése, folyamatos piackutatás, konkurenciaelemzés
  • Javaslattétel a marketing és kommunikációs aktivitásokra
  • Közreműködés a szerződéses folyamatokban
  • Kapcsolattartás a társosztályokkal, külsős partnerekkel, közreműködőkkel
  • CRM rendszer megismerése és használata, fejlesztésekben való közreműködés
  • Naprakész riportok, összesítések vezetése és készítése

Elvárások

MUNKAKÖR TELJESKÖRŰ ELLÁTÁSHOZ SZÜKSÉGES VÉGZETTSÉG, TAPASZTALAT, KOMPETENCIA:

szakmai kompetenciák:

  • Iskolai végzettség: felsőfokú
  • Szakmai tapasztalat, gyakorlat: ingatlan értékesítési és bérbeadási területen szerzett min. 5 éves tapasztalat
  • Számítógépes ismeret: MS Office
  • Nyelvismeret: angol nyelvismeret

szoft kompetenciák:

  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Ügyfélközpontú hozzáállás
  • Együttműködés, gyorsaság, kiváló szervezőkészség
  • Proaktív, megoldás-fókuszú gondolkodás és végrehajtás
  • Rugalmasság
  • Igényes, pontos, precíz, önálló munkavégzés
  • Szabályok, eljárások betartása
  • Kiváló kommunikációs képesség
  • Megbízhatóság
  • CRM rendszerek ismerete
  • Újépítésű ingatlanpiac ismerete

Amit nyújtunk

És, hogy miért jó nálunk dolgozni?

  • Modern, nívós munkakörnyezetben és fiatal, dinamikus csapat
  • Nem csupán munkát, hanem fejlődési lehetőséget is biztosítunk
  • Versenyképes fizetést biztosítunk
  • Határozatlan idejű munkaszerződést kínálunk, valamint telefont és laptopot