Rendszerüzenet

Property Market Kft.

A Market Csoport ingatlanfejlesztésre szakosodott leányvállalata.

> Property Market Kft. > MŰSZAKI VEVŐKOORDINÁTOR
architect structure pinacle

MŰSZAKI VEVŐKOORDINÁTOR

Szeretnél Budapest egyik legmeghatározóbb ingatlanfejlesztőjénél dolgozni? Hosszú távon tervezel? Egy kiváló csapat részeként dolgoznál olyan munkakörnyezetben, amiről eddig csak álmodtál? Akkor Te vagy a mi emberünk!
Csatlakozz hozzánk
pozícióba.

Feladatok

Feladataid közé tartozna:

  • Budapesten egyedülálló léptékű vegyes funkciójú városnegyedének és a Property Market további ingatlanfejlesztéseinek lakásértékesítését támogató műszaki vevőkoordináció
  • Folyamatos kapcsolattartás a vevőkkel, műszaki konzultáció során az egyedi igények rögzítése, tervi feldolgozása
  • Vevők által megvásárolt lakások műszaki kialakításának folyamatos nyomon követése, egyedi igények érvényre juttatása
  • Kapcsolattartás a fővállalkozóval, beszállítókkal
  • Dokumentációs és adminisztrációs feladatok elvégzése
  • Kollégáid munkájának támogatása, együttműködés a különböző területekkel

Elvárások

  • Műszaki felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • 1-3 éves vevőkoordinációs vagy műszaki előkészítői területen szerzett szakmai tapasztalatod van
  • Haladó szinten beszélsz és fogalmazol angolul
  • Magabiztosan kezeled az Excelt, Word-öt, és alapfokú felhasználói ismeretekkel rendelkezel az ArchiCAD programmal kapcsolatban
  • Nyitott, kedves személyiség vagy jó kommunikációs készséggel
  • A vevőközpontú attitűd pedig elengedhetetlen, hiszen te is képviseled vevőink számára a cégünket
  • Szereted az új kihívásokat, szívesen keresel új megoldásokat
  • Szívesen kiveszed a részed szervezői és koordinációs feladatokból
  • Munkádat magas minőséggel, kreatív szemlélettel végzed, akár önállóan akár csapatban
  • Nem rettensz meg az adminisztratív teendőktől, precízen és pontosan végzed azokat

Előnyt jelent

  • Előnyt jelent, ha minél hamarabb tudsz kezdeni

Amit nyújtunk

És, hogy miért jó nálunk dolgozni?

  • Modern, nívós munkakörnyezetben és fiatal, dinamikus csapattal dolgozhatsz
  • Nem csupán munkát adunk, hanem fejlődési lehetőséget is
  • Bár munkaidőd repülni fog, heti 5 napban 9.00-18.00 között (1 óra ebédidővel) számítunk rád
  • Versenyképes fizetést biztosítunk
  • Határozatlan idejű munkaszerződést kínálunk, valamint telefont és laptopot