Rendszerüzenet

Property Market Kft.

A Market Csoport ingatlanfejlesztésre szakosodott leányvállalata.

> Property Market Kft. > MARKETING ASSZISZTENS
architect structure pinacle

MARKETING ASSZISZTENS

Szeretnél Budapest egyik legmeghatározóbb ingatlanfejlesztőjénél dolgozni? Hosszú távon tervezel? Egy kiváló csapat részeként dolgoznál olyan munkakörnyezetben, amiről eddig csak álmodtál? Akkor Te vagy a mi emberünk!

Feladatok

  • Budapesten egyedülálló léptékű vegyes funkciójú városnegyedének és a Property Market további ingatlanfejlesztéseinek kommunikációs stratégiáinak végrehajtásában való részvétel
  • Rendezvények szervezésében való közreműködés, ezek lebonyolításában való részvétel, rendezvények utánkövetésének biztosítása
  • Együttműködés az ügynökségekkel a projekt folyamatában
  • Irodaház, lakóingatlan, retail projektek marketing eszközeinek elkészítése, felügyelete
  • BTL és ATL kommunikáció előkészítése, felügyelete
  • A kommunikációs stratégia teljeskörű végrehajtásában való részvétel
  • Közösségi média felületek felügyelete
  • Dokumentációs és adminisztrációs feladatok elvégzése, rendszerezés
  • Kollégáid munkájának támogatása, együttműködés a különböző területekkel

Elvárások

  • Szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel
  • 1-3 éves marketing és/vagy kommunikációs területen szerzett szakmai tapasztalatod van
  • Haladó szinten beszélsz és fogalmazol angolul
  • Magabiztosan kezeled az Excelt, PowerPointot és Word-öt, emellett a grafikai programok ismerete előnyt jelent
  • nyitott, kedves személyiség vagy jó kommunikációs készséggel
  • Szereted az új kihívásokat, szívesen keresel új megoldásokat
  • Szívesen kiveszed a részed szervezői és koordinációs feladatokból
  • munkádat magas minőséggel, kreatív szemlélettel végzed, akár önállóan akár csapatban
  • Nem rettensz meg az adminisztratív teendőktől, precízen és pontosan végzed azokat
  • Social média profil kezelésében és hirdetésben is van tapasztalatod

Amit nyújtunk

  • Modern, nívós munkakörnyezetben és fiatal, dinamikus csapattal dolgozhatsz
  • Nem csupán munkát adunk, hanem fejlődési lehetőséget is
  • Bár munkaidőd repülni fog, heti 5 napban 9.00-18.00 között (1 óra ebédidővel) számítunk rád
  • Versenyképes fizetést biztosítunk
  • Határozatlan idejű munkaszerződést kínálunk, valamint telefont és laptopot