Rendszerüzenet

ok bau Kft

A Market Csoport út- és közműépítéssel foglalkozó leányvállalata.

> ok bau Kft > KIVITELEZÉSI MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK
architect structure pinacle

KIVITELEZÉSI MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

Az ok bau Kft. egy magyar tulajdonban lévő út- és közműépítéssel foglalkozó vállalat. Elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínálunk
pozícióba.

Feladatok

  • Út- és közműépítési projektek előkészítése, a kivitelezés nyomon követése, lezárása.
  • Folyamatos kapcsolattartás az építésvezetőkkel, munkájuk adminisztratív támogatása.
  • Alvállalkozói pályáztatás, szerződés-előkészítés, elszámolás.
  • Hatósági bejelentések ügyintézése.
  • Anyagmegrendelések bonyolítása.

Elvárások

  • Műszaki főiskolai vagy egyetemi végzettség építőmérnök, infrastruktúra szakirányon
  • Kivitelezési műszaki előkészítőként szerzett legalább 1 éves munkatapasztalat
  • Megbízható Word, Excel és AutoCAD ismeretek
  • Kimagasló precizitás, megbízhatóság
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség

Előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelvtudás

Amit nyújtunk

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Karrierlehetőség
  • Magas színvonalú munkakörülmények
  • Dolgozói kedvezmények
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fiatal, dinamikus csapat