Rendszerüzenet

ok bau Kft

A Market Csoport út- és közműépítéssel foglalkozó leányvállalata.

> ok bau Kft > ÉPÍTÉSVEZETŐ
architect structure pinacle

ÉPÍTÉSVEZETŐ

Az Ok Bau Kft. egy magyar tulajdonban lévő út- és közműépítéssel foglalkozó vállalat. Elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínálunk munkalehetőséget
 pozícióba.

Feladatok

  • Építéshelyszín operatív vezetése
  • Alvállalkozók tevékenységének irányítása, ellenőrzése
  • Beérkezett anyagok mennyiségi és minőségi átvétele
  • Alvállalkozói kooperációkon való részvétel
  • Tervek észrevételezése, tervegyeztetésen való aktív részvétel, tervezői művezetések megszervezése koordinálása
  • Organizációs feladatok irányítása
  • Kivitelezési ütemterv figyelése, ellenőrzése
  • Kivitelezéssel kapcsolatos bizonylatok, feljegyzések, engedélyek gyűjtése, rendszerezése
  • Építési napló vezetése
  • Teljesítések ellenőrzése, minősítése és dokumentálása
  • Garanciális igények felülvizsgálata, javaslattétel a feladatokra
  • Munkabiztonsági előírások felügyelete, betartásának biztosítása

Elvárások

  • Építőmérnök végzettség, infrastruktúra szakirányon
  • Út és közműépítésben szerzett legalább 3 éves tapasztalat
  • Aktív, kommunikációképes német és/vagy angol nyelvtudás
  • Jó szervezőkészség
  • Határozott, magabiztos fellépés
  • Jó kommunikációs készség
  • Önálló munkavégzés
  • Nagyfokú terhelhetőség

Amit nyújtunk

  • A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
  • Karrierlehetőség
  • Dolgozói kedvezmények
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fiatal, dinamikus csapat