Rendszerüzenet

Market Építő Zrt.

Piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat.

> Market Építő Zrt. > KIVITELEZÉSI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK
architect structure pinacle

KIVITELEZÉSI ELŐKÉSZÍTŐ MÉRNÖK

A Market Építő Zrt., piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat, elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget

pozícióba.

Ha szeretnél együtt fejlődni velünk, ha szeretnél részese lenni egy sikertörténetnek, ha szívesen vennél részt építkezéseink teljes folyamatában, várjuk jelentkezésed!

A feladat sokrétű, elhivatottságot, figyelmet, önállóságot és csapatmunkát is kíván. Nálunk nincs két egyforma projekt. Ha szereted a változatos feladatokat, ha szeretsz szervezni, elkötelezett vagy a minőség iránt, szereted menedzselni a folyamatokat, szívesen vagy az építkezés helyszínén, akkor nálunk megtalálod a számításodat.

Feladatok

A jövőd ezekkel a feladatokkal indulna nálunk:

  • generál-kivitelezési projektek előkészítése, a kivitelezés pontos, ütemterv szerinti lebonyolítása, nyomon követése, lezárása
  • kooperációk megszervezése és irányítása
  • folyamatos kapcsolatot tartasz a partnerekkel, alvállalkozókkal, a megrendelővel
  • mennyiségszámításokat végzel és ártükörelemzéseket készítesz
  • alvállalkozókat pályáztatsz, előkészíted a szerződéseket, elszámolásokat
  • hatósági bejelentések ügyintézése
  • bonyolítod az anyagmegrendeléseket
  • elkészíted a teljesítésigazolásokat
  • részt veszel a teljes projektben indulástól a zárásig
  • teljeskörűen menedzseled az átadási dokumentációt
  • riportálsz a menedzsment felé.

Elvárások

Rád van szükségünk, ha

  • műszaki végzettséged van építőmérnök vagy építészmérnök szakon
  • van 2-3 év releváns előkészítői tapasztalatod
  • Excel, Word és AutoCad ismereted magasszintű
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel
  • kommunikációs készséged kiemelkedő szóban és írásban egyaránt
  • precíz vagy és önálló
  • határozott vagy és magabiztos
  • a felmerülő problémákat gyorsan és jól kezeled
  • jól tudsz szervezni és előre tervezni
  • munkádra igényes vagy
  • gyorsan dolgozol.

Előnyt jelent

  • Angol vagy német nyelvtudás előnyt jelenthet.

Amit nyújtunk

Ha a fenti leírásban magadra ismersz, szívesen folytatnád nálunk karriered, akkor Téged várunk!

Amit kínálunk:

  • egy dinamikusan fejlődő cégnél újabb és újabb izgalmas feladatokkal, kihívásokkal találkozhatsz
  • nap mint nap Budapest egyik legmodernebb irodájába érkezhetsz, akár kerékpárral
  • jelen lehetsz az építkezési helyszíneken
  • láthatod, hogy szeretünk építeni
  • egy olyan közösségbe érkezel, ahova jó tartozni, számíthatunk egymásra
  • szeretünk sportolni, szeretjük a közösségi programokat
  • versenyképes javadalmazást kapsz, valamint dolgozói kedvezményekre is számíthatsz
  • tanulási és fejlődési és előrelépési lehetőséget biztosítunk ebben a pozícióban
  • félév elteltével autót is kapsz juttatásként.