Rendszerüzenet

Market Építő Zrt.

Piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat.

> Market Építő Zrt. > Adatelemző
architect structure pinacle

Adatelemző

A Market Építő Zrt., piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat, elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget
Adatelemző
pozícióba.

Az adatainkon keresztül ismerkednél meg építkezéseinkkel? Szereted a számok világát, az adatokból rögtön kinyered a fontos információkat? Ragaszkodsz az adatok és számok tömkelegéhez? Szeretnél egy újonnan alakuló csapathoz csatlakozni? Új pozíciót hirdetünk, ahol megismerkedhetsz folyamatainkkal, a kezdetektől részt vehetsz az adatmodellezési és támogatási folyamat kialakításában, valamint a digitalizációs projektünk migrációs támogatásában is aktívan beszállhatsz.

Feladatok

A jövőd ezekkel a feladatokkal indulna nálunk:

  • részt veszel az üzleti igények feltérképezésében, megértésében
  • bekapcsolódsz az ERP rendszer bevezetésében, ezáltal a migrációs folyamatban az adatok integrációjában is részt veszel
  • részt veszel az adatokban rejlő információk kinyerésében
  • részt veszel az újonnan kialakuló csapattal közösen a meglévő üzleti adatok, folyamatok kialakításában, átalakításában, a hatékonyság növelésében
  • nyomon követed a beérkező igényeket, folyamatosan egyeztetsz a szakterületekkel
  • részt veszel az igények határidőre történő megvalósításában
  • részt veszel az adatmodellezés kialakításában
  • hozzájárulsz szakterületeink napi munkájának támogatásához

Elvárások

Rád van szükségünk, ha

  • szakirányú felsőfokú végzettséggel rendelkezel (gazdasági/informatika/matematika szakon)
  • adatelemző végzettséggel rendelkezel
  • van 3-4 év releváns szakmai tapasztalatod
  • SQL server, R studio (shiny) és Power BI ismereted van
  • kiváló elemzőkészséggel, riport szemléletmóddal ás magasszintű precizitással rendelkezel
  • gondolkodásmódod strukturált, folyamatszemlélettel rendelkezel
  • kommunikációs készséged kiemelkedő
  • a felmerülő problémákat gyorsan és jól kezeled
  • jól tudsz szervezni és előre tervezni
  • megbízható vagy és motivált
  • szeretsz csapatban dolgozni
  • ügyfélszemléletmóddal rendelkezel

Előnyt jelent

Előnyt jelent, ha

  • van tapasztalatod adatbázis kezelésében és űrlap kialakításában
  • vannak automatizálási és robotizációs ismereteid
  • van dashboard készítésben szerzett tapasztalatod
  • van adatmodellezési tapasztalatod
  • részt vettél már migrálási folyamatban, rendszer bevezetésében

Amit nyújtunk

Ha a fenti leírásban magadra ismersz, szívesen folytatnád nálunk karriered, akkor Téged várunk!

Amit kínálunk:

  • egy dinamikusan fejlődő cégnél újabb és újabb izgalmas feladatokkal, kihívásokkal találkozhatsz
  • nap mint nap Budapest egyik legmodernebb irodájába érkezhetsz, akár kerékpárral
  • egy olyan közösségbe érkezel, ahova jó tartozni, számíthatunk egymásra
  • szeretünk sportolni, szeretjük a közösségi programokat
  • versenyképes javadalmazást kapsz, valamint dolgozói kedvezményekre is számíthatsz
  • ebben a pozícióban egy kihívásokkal teli, hosszú távon is érdekes, változatos munkában vehetsz részt