Rendszerüzenet

Market Építő Zrt.

Piacvezető építőipari fővállalkozói és generálkivitelezői tevékenységet végző vállalat.

> Market Építő Zrt. > Pénzügyi munkatárs
architect structure pinacle

Pénzügyi munkatárs

Az Unione Management Kft.  számára elhivatott, kiváló minőségi munkára elkötelezett munkavállalónak kínál munkalehetőséget
pozícióba.

Ha szeretnél csodás környezetben, egy igazán jó csapatban dolgozni, ha szeretnél részese lenni egy sikertörténetnek,
várjuk jelentkezésedet!

A feladat analitikus készséget és precizitást kíván. Ha szereted a számok világát, szívesen elemzel, átlátod a pénzügyi folyamatokat, akkor nálunk megtalálod a számításodat.

Feladatok

A jövőd ezekkel a feladatokkal kezdődik nálunk:
  • Havi pénzügyi zárások, jelentések elemzése
  • Döntéstámogatás, vezetői információszolgáltatás
  • Rendszeres és eseti riportok készítése
  • Adatszolgáltatás belső és külső használatra
  • Kockázatelemzéssel kapcsolatos elemzések és kalkulációk készítése és értékelése
  • Az érintett területek pénzügyi költségvetésének elkészítése, igény szerinti aktualizálása
  • Tervezés, terv-tény összehasonlítás, elemzés-ellenőrzés, kontrolling
  • Kommunikáció az érintett társosztályokkal

Elvárások

Rád van szükségünk, ha:
  • Felsőfokú gazdasági, pénzügyi esetlegesen számviteli végzettséged van
  • Minimum 2-3 éves pénzügyi/kontrolling területen szerzett releváns szakmai tapasztalatod van
  • Angol nyelven írásban és szóban kiváló kommunikálsz
  • Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Teams) alkalmazásokat kiemelt szinten ismered és kezeled
  • Megbízható vagy és precíz
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő készséged van
  • Tanulás és fejlődés iránti elkötelezettség magasszintű

Amit nyújtunk

  • Kihívásokat jelentő feladatok egy barátságos vállalati kultúrájú cégnél
  • Kiváló, fiatalos munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil lábakon álló munkahely, hosszú távú munkalehetőség egy intenzíven bővülő cégnél
  • Versenyképes javadalmazás
  • Fejlődési lehetőség
Ha a fentiekben magadra ismersz, várjuk jelentkezésed!