ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK:

ÉPÍTŐIPARI SZAKMUNKÁS

Cég: Market Épületszerviz Karbantartó Kft.

A Market Csoport garanciális feladatokat végző leányvállalata, a Market Épületszerviz Karbantartó Kft. azonnali munkakezdéssel kínál munkalehetőséget

ÉPÍTŐIPARI SZAKMUNKÁS pozícióban.

FELADATOK:

• Garanciával vagy kivitelezéssel kapcsolatos építőipari szakipari feladatok végzése, pl. burkolás, felületképzés, gipszkartonozás, hegesztés, tömítés, ideiglenes keritésépítés, ezárások, építési, átalakítási munkák elvégzése
• Építőipari karbantartási feladatok elvégzése
• Graffiti mentesítési munkák végzése
• Helyszíni kapcsolattartás az üzemeltetőkkel
• Garanciális alvállalkozók teljesítésének elbírálása
• Adminisztrációs feladatok

ELVÁRÁSOK:

• Iskolai végzettség: középfokú
• Szakképzettség: építőipari szakmai végzettség (bizonyítvánnyal igazolva)
• Speciális szakmai ismeretek: több szakmában szerzett végzettség és tapasztalat előnyt jelent
• Szakmai tapasztalat, gyakorlat: építőipari (magasépítés) szakmunkásként szerzett legalább 1 éves munkatapasztalat előnyt jelent
• Számítógépes ismeret: MS Office előny
• Nyelvismeret: alapfokú angol, német nyelvismeret előny
• Gépjárművezetői jogosítvány: B kategória, egyéb, pl. targoncakezelői képesítés előny

AMIT NYÚJTUNK:

• A cég növekedéséből eredő újabb és újabb kihívások
• Karrierlehetőség
• Magas színvonalú munkakörülmények
• Versenyképes javadalmazás
• Dinamikus csapat

A pozicióra történő jelentkezéshez, kérjük jelentkezzen be vagy regisztráljon!
Regisztráció Bejelentkezés

Leányvállalatok